משלוחים חינם!


אנחנו בעד 100% שביעות רצון. לא אהבת? כספך יוחזר! אנחנו גאים ושמחים בכך שהלקוחות הרוכשים באתרנו מרוצים מהמשחקים. מבחינתנו זה אומר שהמשחקים שיצרנו משמחים המוני ילדים, שלומדים אנגלית בשמחה ובקלות, תוך כדי משחק מהנה ומעשיר. אם בכל זאת אינכם מרוצים מהמשחקים ומבקשים לבצע החזרה, נעשה זאת באהבה, בכפוף לעמידה בתנאי התקנון 

לומדים אנגלית עם קאט באדו - נעים מאוד ו How do you do?

שלב 1 - לומדים את אותיות ה ABC עם משחק האותיות

שלב 2 - לומדים לקרוא באנגלית עם משחק הרביעיות

שלב 3 - מתרגלים ומרחיבים את אוצר המילים בעזרת המשחקים והחוברות

מבחינתכם הילדים רוכשים ידע חשוב לחיים, מבחינת הילדים - הם משחקים ונהנים

כתבו עלינו ברשתות החברתיות

מי אנחנו ומי זה קאט באדו?

"שמי סיגל, ושם הבת שלי נעם. כשאני מכינה איתה שיעורי בית או עוזרת לה להתכונן למבחן, פעמים רבות אני ממציאה לה משחקים שהם גם כיפיים ומתאימים לאינטליגנציה ולטמפרמנט שלה והם גם יעילים ובעלי ערך לימודי. יום אחד נעם אמרה לי: "אמא, זה לא הוגן שרק אני יכולה ללמוד עם המשחקים שאת יוצרת לי, כל הילדים צריכים ללמוד בעזרתם".

כך למעשה נולד קאט באדו. כשתיכננתי את משחקי קאטס אנד בוקסז, רציתי לייצר עולם דימיון רחב שבתוכו הילדים ישמחו להיות, לשחק וללמוד. קאט באדו, החתול המשעשע המלווה את המשחקים, תפקידו ללוות את תהליך הלמידה, ולתווך את השפה דרך הסיטואציות היומיומיות המשעשעות שהוא נקלע אליהן. דרך שלל הדמויות שהוא לובש ופושט בהומור רב, קאט באדו מעביר לילדים מילים ומשמעויות, את המילה כפי שהיא, אך גם את ההשראה שבה.

כותרת השאירו פרטים

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו חוברת עבודה באנגלית במתנה ישירות למייל, 
בנוסף לעדכונים על משחקים ומוצרים חדשים בסדרה

×
×

עגלת קניות

חוברת עבודה ללימוד אנגלית
רעיונות מדליקים, חוברות עבודה חינמיות, מבצעים והשראות ללימוד אנגלית פורה, נינוח וכיפי בבית ובכיתה – כל זה מחכה לכם בניוזלטר שלנו – לא תירשמו? ברור שכן :)
  • מובטחים תכנים משמחים ורלבנטיים ביותר!
  • ואם תרגישו שאתם משתעממים? – לחצו על ה"הסר" וניפרד כידידים :)
דילוג לתוכן